Слухи могут добавлять только зарегистрированные пользователи.
Вам необходимо зарегистрироваться или авторизоваться
Логин:

Пароль:
 
 
 
 
 
20 янв
09:34

Ставки на кіберспорт та рейтинг кращих букмекерів для такого типу створення парі


Рейтинг кращих букмекерів для ставок на кіберспорт

Ставки на кіберспорт досить популярні серед молодих беттерів. Комп'ютерні ігри завоювали популярність та інтерес великої кількості людей. Це цікаво, весело та захопливо. Саме тому молоде покоління все частіше проводить вільний час за комп'ютером та грають у різноманітні ігри. Проте асортимент послуг букмекерських контор дозволяє таким людям отримувати додаткові кошти, створюючи ставки на кіберспорт.  

Особливості та популярність кіберспорту на території України та у світі

Під поняттям кіберспорт мається на увазі певна дисципліна змагань, котра проводиться між гравцями, або командами гравців. Цей напрям з'явився досить недавно, проте достатньо швидко набирає обертів, та вже за підсумками 2019 року дозволив отримати беттерам чималі відсотки. Загальна сума становить 150 мільярдів доларів.

На сьогодні існує чималий асортимент із різноманітних видів кіберспорту. Тому була створена певна класифікація. вона виглядає наступним чином:

- Спортивні симулятори. До цієї категорії належать різноманітні комп'ютерні ігри, приміром, FIFA, NBA, NHL та інші.

- RST. Стратегії, котрі не потребують певного чергування ходів.

- МОВА. Стратегії, котрим притаманні певні властивості рольових ігор. Яскравим прикладом можна назвати Дота2.

- FPS. До цієї категорії належать шутери від першої особи. Найпопулярнішим можна назвати Контр Страйк.

- Симулятори битв. Такі ігри розраховані на участь декількох геймерів, та мають певні мотиви аркадних ігор. Яскравим прикладом можна назвати World of Tanks.

Кожна кіберспортивна дисципліна має свої особливості: кількість залучених учасників ігрового процесу, час проведення змагання, та звичайно своїми індивідуальними правилами.

Ставки на кіберспорт: основні особливості

Для успішних та виграшних ставок на кіберспортивні дисципліни варто враховувати певну кількість особливих та важливих факторів. Далі про це біль детально поговоримо.

Правила проведення кіберспортивних ігор

Люди, котрі хоча б читали або пробували свої сили в різних комп'ютерних іграх, могли відзначити для себе, що кожна гра має певні правила. Так, наприклад, якщо розібратися в такій популярній грі, як Контр Страйк, то перемога у таким випадку досягається яким чином — коли певна команда вбиває необхідну мінімальну кількість членів команди суперника. Тоді як у більшості подібних ігор потребується розбити військового противника, захопити базу та таке інше.

Для того, щоб зробити хоча б базовий прогноз, потрібно здобути щонайменше мінімальний досвід гри. Навіть якщо людина грає на аматорському рівні, це може значно допомогти створити максимально вірогідний прогноз.

Особливості аналізу матчів

Щоб отримати високі шанси на створення виграшної ставки на кіберспортивні змагання, потрібно врахувати історію зустрічей, нинішню форму кожної команди, мотивацію, зміни у складі команд та інші додаткові фактори, котрі можуть впливати на результати.

Доступні маркети

Кожна кіберспортивна дисципліна має свої особливості гри, котрі впливають на асортимент доступних ставок та їх результатів. Проте, варто зазначити, що є ряд певних загальних ставок, котрі доступні для кожної кіберспортивної дисципліни. Вони загальні, тому великих коефіцієнтів беттер не отримає, проте шанси на вірогідну ставку у такому випадку досить високі.

До такої категорії типів ставок можна віднести:

- Основні результати — беттер ставить на перемогу певної команди у матчі, або ж на карті.

- Фора — ставка на користь  аутсайдерів, що дозволяє вирівняти шанси суперників.

- Перша кров — суть цієї ставки полягає в тому, що беттер ставки на перше вбивство під час змагання.

- Тотал — ця ставка пропонує вказати беттерові тривалість матчу або окремої карти.

- Довгострокові результати — тут беттер може зробити ставку на команду переможця у турніри, кращого гравця та інші подібні результати.

Варто зазначити, що досить велика кількість букмекерських контор, котрі пропонують свої послуги жителям України, дають можливість своїм клієнтам робити ставки не лише на прематчі, але й у реальному часі. Це досить цікаве та неймовірне видовище. До того ж такий тип ставок робить шанси на вдалу ставку значно вищими.Комментарии
Ваш комментарий
Правила