Слухи могут добавлять только зарегистрированные пользователи.
Вам необходимо зарегистрироваться или авторизоваться
Логин:

Пароль:
 
 
 
 
 
15 сен
10:00

Маріупольський міський центр зайнятості - електронні сервіси для зручності клієнтів


У своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг шукачам роботи та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

Служба зайнятості пропонує:

·         Електронний кабінет роботодавця – це сучасний інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на економію часу роботодавців та підвищення ефективності їх взаємодії зі службою зайнятості. По суті, це персональне автоматизоване робоче місце, що надає можливість подання звітності до центру зайнятості в режимі онлайн, перегляду стану укомплектування заявлених вакансій, кількості направлень центром зайнятості претендентів на роботу, моніторингу договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, працевлаштування після професійного навчання, перегляду актуальних резюме шукачів роботи тощо.

·         Електронний кабінет шукача роботи надає можливість зареєстрованому безробітному створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, скористатися профорієнтаційною платформою, переглянути відповідну чинну законодавчу базу, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. Також користувач персонального кабінету, не будучи фізично присутнім у центрі зайнятості, може переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані у центрах зайнятості, та записатися на ті з них, що зацікавили.

·         Електронна черга – сучасний сервіс, який надає можливість в режимі онлайн записатися на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості. Якщо Ви зарезервували час для прийому, достатньо відвідати центр зайнятості у зручний для вас день і годину. На табло у секторі самостійного пошуку роботи висвітлиться запрошення з номером талона на робоче місце, визначене для вас засобами електронної черги. Використовуючи новий сервіс, ви не тільки економите дорогоцінний час, а й обумовлюєте мету візиту.

Зв’язатися з центром зайнятостітакож можна за допомогою відео-звязку по Skype.Логін Маріупольського міського центру зайнятості у Skype – mariupol.mcz. За ним можна дізнатися перелік послуг центру зайнятості та інформацію про необхідні документи для отримання тієї чи іншої послуги.Через “Онлайн-консультації" не можна буде отримати інформацію щодо виплат допомоги по безробіттю та іншу конфіденційну інформацію конкретної особи. Для цього зареєстрованому безробітному необхідно особисто звернутися до центру зайнятості з документами, які підтверджують особу.Онлайн-консультації мають на меті зробити звернення до центру зайнятості більш простим та сучасним.

Інформація про вакансії міста стала ще доступнішою, адже завдяки новому сервісу«Google мапа вакансій» їх можна переглядати, як з комп’ютера, так і зі смартфону. Новинка у сфері працевлаштування має масу переваг для користувачів:

Перегляд вакансій від роботодавців міста прямо у своємо смартфоні або з комп'ютера.

Вибір району, усе на одному екрані.

До кожної вакансії коротко про умови праці.

Економія часу – можливість одразу прокласти маршрут до бажаної роботи!

 

© gidmariupol.com


Комментарии
Ваш комментарий
Правила