Слухи могут добавлять только зарегистрированные пользователи.
Вам необходимо зарегистрироваться или авторизоваться
Логин:

Пароль:
 
 
 
 
 
18 мая
11:00

Домашній офіс: ТОП-5 порад, як зменшити електроспоживання


В період карантину більшість робочих місць перемістились з офісних приміщень до домівок. Комп’ютери, ноутбуки, планшети, мобільні телефони працюють на повну потужність і практично не вимикаються. Електропостачальник YASNO підготував поради, як зменшити рахунок за електроенергію, коли всі працюють вдома.

1.     Не залишайте техніку у «сплячому» режимі, щоб не витрачати електроенергію марно. Наприклад, потужний комп’ютер, що працює 3-4 години на день, за місяць «з’їсть» близько 45 кВт·год. Ноутбуки більш економні й зазвичай споживають майже втричі менше електроенергії за той самий час роботи.

2.     Використовуйте «темний» режим для ваших гаджетів. Навіть обираючи максимальну яскравість, споживання електроенергії буде значно меншим. Наприклад, перегляд відео в темному режимі на YouTube зекономить до 60% електроенергії.

3.     Зменшіть використання електронної пошти. Відмовтесь від розсилки новин тих ресурсів, які ви ніколи не читаєте. Листи, що постійно надходять, розряджають ваш пристрій, і ви змушені його частіше заряджати.

4.     Не залишайте пристрій підключеним до електромережі після 100% зарядки. Це може призвести до перегрівання і зменшення ресурсу акумулятора і додаткової витрати електроенергії.

5.     Використовуйте оригінальний зарядний пристрій до кожного гаджету і підзаряджайте пристрій, коли залишається не більше 20% заряду. Чим більше циклів заряду, тим ресурc зарядки та його ефективність швидше знижуються. Якщо вам потрібно швидко зарядити гаджет, краще ним не користуйтесь в цей час або переведіть в режим «у літаку».

«Сьогодні більшість сімей користуються одразу кількома гаджетами, що прямо впливає на рівень енергоспоживання. Ми рекомендуємо користуватись практичними порадами від YASNO, які дійсно допомагають стати нашим клієнтам більш енергоощадливими. Також  ми радимо використовувати енергоефективні набори з двозонними лічильниками, що дозволяють заряджати акумулятори техніки у 2 рази дешевше з 23:00 до 07:00. Вже 41 тисяча родин на Донеччині встановила такі лічильники з «нічним» тарифом», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

 

© gidmariupol.com


Комментарии
Ваш комментарий
Правила