Слухи могут добавлять только зарегистрированные пользователи.
Вам необходимо зарегистрироваться или авторизоваться
Логин:

Пароль:
 
 
 
 
 
14 фев
10:00

Жителі Донеччини зможуть керувати освітленням своїх будинків зі смартфону


Дистанційно регулювати освітлення дому та при цьому сплачувати менше за електроенергію можуть мешканці Донецької області, встановивши розумні LED-лампи YASNO Smart.   

Після синхронізації розумних ламп з безкоштовним мобільним додатком Yeelight можна налаштувати їх вмикання та вимикання у потрібний час, а також керувати температурою освітлення. Наприклад, холодні відтінки сприятимуть концентрації уваги, а теплі, навпаки, дозволять розслабитися та створити затишну атмосферу в оселі. Користувачі YASNO Smart можуть зі свого смартфону обирати один з 16 млн кольорів ламп та навіть підлаштовувати інтенсивність світла під звучання музики.

Крім зручного онлайн-керування, розумне світло споживає на 80% менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання, та слугує до 11 років без заміни.    

Обрати LED-лампи та отримати онлайн-консультацію з енергоефективності жителі регіону можуть на сайті електропостачальника YASNO у Донецькій області.  

«Ми поєднуємо енергоефективні рішення та цифрові технології, щоб кожен клієнт міг у зручний спосіб зменшити суму в платіжці. Лампи YASNO Smart – це вигідна сімейна інвестиція, а керування ними стане захоплюючою справою для всіх членів родини», – розповів директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

Щоб економія була ще суттєвішою, окрім енергозберігаючих ламп, постачальник радить встановити двозонний лічильник з набору Розумний Watt та дотримуватись ефективного використання енергії. При комплексному підході це дозволить зменшити витрати на електроенергію до 50%.    

 

© gidmariupol.com


Комментарии
Ваш комментарий
Правила