Слухи могут добавлять только зарегистрированные пользователи.
Вам необходимо зарегистрироваться или авторизоваться
Логин:

Пароль:
 
 
 
 
 
12 авг
09:00

Мешканці Донеччини можуть не отримувати паперові платіжки за світло


Постачальник «Донецькі енергетичні послуги» створив усі умови, аби еконалаштовані жителі області могли відмовитися від отримання паперової платіжки, зберегти дерева та не чекати листоношу.

Інколи трапляються випадки, коли листоноша не доставляє платіжку вчасно, або ж вона губиться у купі інших папірців біля поштових скриньок у підїздах. А чимало мешканців Донеччини взагалі відмовляються від паперу, піклуючись про навколишнє середовище. «Донецькі енергетичні послуги» подбали про зручність клієнтів і надали можливість відмовитися від паперового рахунку. Клієнту, який відкриває акаунт в Особистому кабінеті,  пропонують обрати, отримувати роздруковані платіжки надалі чи ні. Змінити своє рішення можна в розділі «Нарахування та платежі».

Директор «Донецьких енергетичних послуг» Олександр Северін вважає, що цифрова епоха вимагає дистанційних рішень, а канали зв’язку з постачальником мають стати ще комфортнішими та постійно оновлюватись. Клієнта не має відволікати від його справ необхідність передавати показники лічильника чи сплачувати за електроенергію, усе це можна зробити за допомогою смартфона чи комп’ютера вдома чи, наприклад, у транспорті.

«Донецькі енергетичні послуги» підготували цілий набір дистанційних каналів зв’язку, що допоможуть розібратись із нарахуваннями у будь-який час:

·         Особистий кабінет дозволяє побачити свої нарахування, занести показники лічильника, сформувати платіжку та обрати варіант оплати без комісії;

·         на сторінці «Донецьких енергетичних послуг» у Facebook можна отримати дані, надіславши особисте повідомлення та вказавши особовий рахунок;

·         за телефонами контакт-центру (067) 652 60 00 і (0629) 52 60 00;

·         у касах банків («ПриватБанк», «Ощадбанк», «ПУМБ», «Банк Фамільний»);

·         у терміналах самообслуговування чи інтернет-банкінгу, де є функція оплати комунальних послуг. Щоб дізнатися нарахування, оберіть електропостачальника «Донецькі енергетичні послуги» та введіть номер особового рахунку.

Якщо споживач не знає номер особового рахунку, його можна уточнити, зателефонувавши до контакт-центру «Донецьких енергетичних послуг» або через Facebook. Для швидкої ідентифікації достатньо назвати адресу та ПІБ власника житла.  

© gidmariupol.com


Комментарии
Ваш комментарий
Правила