Слухи могут добавлять только зарегистрированные пользователи.
Вам необходимо зарегистрироваться или авторизоваться
Логин:

Пароль:
 
 
 
 
 
13 июн
12:45

Соціальна акція "Не ігноруй - зафарбуй!" проти росповсюдження наркотиків


"Соли, шишки, шаль..." - не кожен знає що це значить. Це відкрита реклама різноманітних наркотичних речовин.

Хтось вважає "мене це не стосується, і мої діти не почнуть вживати це"! Іноді ми зовсім не знаємо своїх дітей. А давайте на хвилинку замислимося: мій син ніколи не почне вживати наркотики! Але його може збити на авто людина під впливом метамфетаміну! Або наркоман в під'їзді захоче пограбувати мою матір, при цьому вдарить по голові! Мій дід отримає пенсію, і на нього нападуть щоб купити чергову дозу наркотиків! Висновок: ця проблема нашого міста стосується кожного!

"НЕ ІГНОРУЙ - ЗАФАРБУЙ!!!"
ПІд таким девізом вже не один раз збиралсь активні громадяни міста Маріуполь та борорились з розповсюдження реклами наркотичних речовин на стінах будівель. Взаємодія спрямована на боротьбу з розповсюдженням наркотичних засобів, кількість написів про продаж яких щодня збільшується. Мета - обрубати рекламу. 

Зі своєю пропозицією активісти звернулися в патрульну поліцію і заручилися підтримкою. Поліцейські будуть забезпечувати інформацією - складати списки адрес,  де з'явилися написи з рекламою каналів продажу наркотичних речовин, і передавати колегам з відділів кіберполіції і по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. 

Мета активістів - об'єднати суспільство в боротьбі з доступністю наркотичних речовин. На "Фейсбуці" вже створена відкрита група "Маріуполь: НЕ ІГНОРУЙ - ЗАФАРБУЙ". Туди можна направити фото написи із зазначенням адреси її розміщення або самостійно замалювати її або просто виправити адресу каналу, вказану в рекламі, і також надіслати фото до і після. Модератори групи будуть викладати знімки в групі.

© gidmariupol.com


Комментарии
Ваш комментарий
Правила