Слухи могут добавлять только зарегистрированные пользователи.
Вам необходимо зарегистрироваться или авторизоваться
Логин:

Пароль:
 
 
 
 
 
9 фев
15:53

Куда сходить на выходных?


Грядущие выходные обещают быть интересными. Итак, запасайтесь хорошим настроением и вперед к приключениям!

10 февраля на малой сцене театра мариупольцев ожидает премьера Письма к римскому другу – моноспектакль по мотивам поэтических произведений Иосифа Бродского. Говорить о массовой популярности Бродского было бы, наверное, неправильно. Усложненный язык его изысканной поэзии требует от читателя и слушателя определенной мыслительной и душевной работы, наличия собственного интеллектуального багажа.

 

«День, длиною в жизнь» - авторский проект к 80-летию Владимира Высоцкого и попытка переосмыслить творчество барда, еще рассказать его историю в новой интерпретации. Как менялись его темы и восприятие – все можно увидеть в его творчестве, главное – услышать. Новые музыкальные аранжировки песен, театрализация номеров помогут лучше его понять – талантливого, правдивого и всегда любимого. Ждем Вас 10 февраля в 17.00 во дворце культуры «Молодежный». Тел. для справок: 096-917-65-17, 099-534-94-63.

 

10 лютого о 16:00 год. в м. Маріуполь у кінотеатрі "Победа" (пр. Миру, 34) відбудеться презентація міжнародної кінотрилогії “Моє дитинство” за участю автора та режисера проекту Ірини Правило. Проект «Моє дитинство» складається з трьох кіноновел – "Кров", "Мужицький ангел" та "Мій університет", зняті в Україні, Грузії та Італії. Сценарії до фільмів створені за мотивами оповідань Степана Васильченка, Нодара Думбадзе та Ніно Палумбо. Разом вони творять кінотриптих, присвячений Хлопчику в різні вікові періоди. Головні герої – хлопці віком 6, 11 та 15 років. Різні країни, різні культури, різні обставини, але одне дитинство. Центральна тема трилогії - становлення особистості.

 

В приміщенні Центру сучасного мистецтва ім. Архипа Куїнджи відкривається виставка, присвячена сучасній російсько-українській війні. Для Маріуполя ця виставка особливо важлива, бо її тематика тісно пов'язана з містом на Азовському узбережжі.

Виставка підкуповує оригінальністю. Такого маріупольський глядач ще не бачив. На ній виставлені 15 картин, що вперше представляють наших бійців в популярному японському стилі манга. Серед них є картина, яка зображує околиці приміського селищаТалаковка після боїв взимку-навесні 2015 року та знамениту оборону Широкіно. Серед героїв картин - бійці «Азова», грузинські добровольці і дівчата-військовослужбовці.

Автор картин - молода японська художниця Нацумі. Вона зізналася, що стежить за подіями війни на українському сході по Інтернету. Вона захоплюється стійкістю українських бійців, і тому, що на захист своєї країни масово стали дівчата-українки. Своє захоплення художниця постаралася зобразити на картинах.

 

Намного больше интересных мероприятий на выходные ищите в нашей Афише! Отличного настроения и прекрасного времяпровождения!

© gidmariupol.com


Комментарии
Ваш комментарий
Правила