Слухи могут добавлять только зарегистрированные пользователи.
Вам необходимо зарегистрироваться или авторизоваться
Логин:

Пароль:
 
 
 
 
 
24 ноя
12:07

Урочисте відкриття Безкоштовних курсів української мови в Маріуполі


У суботу, 25 листопада, у кінозалі ПК Металургів відбудеться урочисте відкриття Безкоштовних курсів української мови в Маріуполі. Початок об 11:00.

Окрім організаційних питань та невеличкої мовної вікторини, захід матиме розважальну частину: виступи Народного вокального ансамблю «Мелодія», маріупольської поетеси Надії Умриш та спеціального гостя – В’ячеслава Купрієнка, поета, письменника, автора та виконавця своїх пісень.

Також гості матимуть можливість познайомитись з творчістю майстринь з Народного клубу-студії любителів вишивки «Рушничок» та художниці Марини Черепченко, яка представить свій проект – розписані маленькі тетраподи.

Курси будуть проходити в Центральному та Лівобережному районах міста один раз на тиждень. Програма розрахована на 36 академічних годин. Якщо буде багато охочих – відкриються ще групи. Викладачі – Людмила Галбай і Олена Дьоміна, члени Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка. Координатор курсів в Маріуполі – Тетяна Петрушкіна.

Безкоштовні курси української мови в Маріуполі співпрацюють з Клубом спілкування і практики української мови для дітей і дорослих «Долоньки», що діє в рамках меморандуму з Центром психосоціальної адаптації переселенців.

Безкоштовні курси української мови — всеукраїнський волонтерський рух, заснований у червні 2012 року з метою підвищення загального рівня володіння української мовою серед широкого загалу (насамперед у регіонах зі звуженою сферою вживання української).

Ініціатор створення — Олесь Доній (телеведучий, журналіст, український політик, громадський, культурний діяч) та «Всеукраїнський комітет на захист української мови». Серед пріоритетних напрямків діяльності — популяризація української мови та культури через просвітницькі заходи, літературу, книжки, колективні щотижневі заняття із залученням істориків, поетів, музикантів.

Проект Безкоштовні курси української мови станом на 2016 рік має 1795 випускників та понад 80 волонтерів-активістів (викладачі, координатори, люди, які надають приміщення). У межах проекту на громадських і волонтерських засадах реалізуються безкоштовні курси української у 17 містах: Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Кропивницькому, Харкові, Херсоні, Чернігові, Дружківці, Костянтинівці, Краматорську, Щасті, Львові, Бердянську, Горішніх Плавнях, Кривому Розі, Миколаєві і Маріуполі.

Безкоштовні курси української мови діють офіційно і мають зареєстровану громадську організацію ГО «Український світ».

Сторінка заходу у фейсбуці: https://www.facebook.com/events/1561437747237109/

Реєстраія на курси:  https://goo.gl/forms/uhfuBpMUAAMq2GEi2

 

Контактна особа: координатор Тетяна Петрушкіна

tetiana.petrushkina@gmail.com

097-449-10-39 (дзвінки, вайбер, телеграм)

© gidmariupol.com


Комментарии
Ваш комментарий
Правила